<<-- Vezi aici magazinele online recomandate de noi de unde puteti sa sa cumparati cu incredere -->>
flanco tinar depurtat mycloset emag emag fashionup

Lista castigatorilor Super Bingo 31.01.2010

Lista castigatorilor Super Bingo 31.01.2010 castigatori Taloane Gratuite si cartoane negastigatoare la Super Bingo Metropolis, partida cu numarul 19.

Castigatori Concurs Telefonic:
Elena Zosim – Ploiesti jud Prahova 120.000 lei
Mihai Surdu – Turnu Severin jud Mehedinti 50.000 lei
Marin Tanase – Campina jud Prahova 140.000 lei
Ion Chelaru – Molcoci jud Tulcea 90.000 lei
Petrica Covrig – Maureni jud Caras Severin 130.000 lei
Teodor Filip – Blajel jud Sibiu 150.000 lei
Beniamin Bucos – Dumbrava jud Bistrita-Nasaud 100.000 lei
Florin Dumitru – nu s-a dat premiu biletul a fost pe nume de copil minor
Csaba Kaczu – Carei jud Satu Mare 130.000 lei
Marius Costea – Cilieni jud Olt 90.000 lei
Constantin Parvu – Fagaras jud Brasov 500 lei
Mihaela Hagiu – Petrila jud Hunedoara 110.000 lei
Alexandrina Popa – Barlad jud Vaslui 140.000 lei
Corina Maria Tohanean – Sita Buzaului jud Covasna 120.000 lei
Petru Bargan – Galati jud Galati 110.000 lei

10 Premii 30.000 lei taloane gratuite
Ioan Guta – Baia jud Suceava
Gheorghe Vasile – Morteni jud Dambovita
Marian Musi – Rosiori jud Teleorman
Gheorghe Ciubotaru – Onesti jud Bacau
Vera Miron – Iasi jud Iasi
Vasile Todoran – Caila jud Bistrita Nasaud
Ana Maria Petre – Bucuresti
Nicoleta Iordache – Bucuresti – online
Cristian Vluta – Satu Mare jud Satu Mare
Gheorghe Dumitrescu – Bucuresti

Premii 20.000 lei
Ion Gabriel Calcianu – Orastie jud Hunedoara
Daniela Radu – Petresti jud Alba
Constantin Voicu – Caracal jud Olt
Viorel Sofrone – Timisoara jud Timis
Florica Aldea – Ploiesti jud Prahova
Vasile Jelu Mihai – Dor Marunt jud Calarasi
Ion Gabriel Panoiu- Tg Jiu jud Gorj
Mirela Francu – Maguri jud Timis
Ion Stoican – Raul Alb jud Dambovita

Lista castigatori 1000 lei cartoane gratuite

Bucea Corina Ileana – Bistra jud Alba
Nucsoreanu Nicolae – Mioveni jud Arges
Basca Vasile Alba
Bianca Nicolae – Savarsin jud Arad
Valicec Maria – Fantanele jud Arad
Cosma Alexandru Sorin – Aciuta jud Arad
Todiras Cornelia – Arad jud Arad
Florea Ioana – Pitesti jud Arges
Muntiu Elisabeta – Sebes jud Alba
Neacsu Daniel – Brasov jud Brasov
Vid Gheorghe – Salonta jud Bihor
Kralik Ioan – Oradea jud Bihor
Campean Teodor – Oradea jud Bihor
Cantemir Benoni – Cuza Voda jud Braila
Burlacu Gabriela – Botosani jud Botosani
Ilie Elena – Bucuresti
Dumitra Tudora – Bucuresti
Neculai Suzana – Braila jud Braila
Sava Cristian – Lipia jud Buzau
Damoc Mihai Ionut Bacau jud Bacau
Ghita Florin – Bucuresti
Dumitru Daniel – Bucuresti
Andrei Cristian – Bucuresti
Ghita Florin Bucuresti
Alupoaie Viorica – Bucuresti
Cristina Mihaela – Intorsura Buzaului jud Covasna
Gaina Petru – Otelu Rosu jud Caras Severin
Coman Stefania – Tuzla jud Constanta
Mihalcea Nicolae – Vulturu jud Constanta
Mars Ovidiu – Constanta jud Constanta
Bicoi Postole – Navodari jud Constanta
Cresu Viorel – Cluj Napoca jud Cluj
Szekely Istvan – Botida jud Cluj
Dragan Gheorghita – jud Dolj
Nenu Mirela – Craiova jud Dol
Mondescu Alin – Craiova jud Dolj
Ghita Florin – Craiova jud Dolj
Milea Alina Elena – Sotang jud Dambovita
Vieru Florentina – Tulghes- jud Harghita
Dragut Elina – Petrila jud Hunedoara
Moga Roxana – Cristur jud Hunedoara
Cicea Ioana – Hunedoara jud Hunedoara
Dobre Iuliana – Fetesti jud Ialomita
Balea Bogdan – Tandarei jud Ialomita
Balea Bogdan – Tandarei Ilfov
Bolca Ilie – Voluntari Ilfov
Petre Mariana – Popesti Leordeni Ilfov
Chiriac Neculai – Galati jud Galati
Anghelopol Dan Adrian – Galati jud Galati
Velicu Alexandru – Sabareni Giugiu
Ilie Stefan – Prundu jud Giurgiu
Fesan Eugenia – Sighisoara jud Mures
Oltean Ovidiu Petru – Taureni jud Mures
Enache Stela – Poiana Copaceni jud Prahova
Trifan Constantin – Piatra Neamt jud Neamt
Andronic Constantin – Podoleni jud Neamt
Petenchi Daniela – Roman jud Neamt
Urzica Elena – Tg Neamt jud Neamt
Mihailescu Catalin – Veresti jud Suceava
Tipa Andrei – Suceava jud Suceava
Ungureanu Ioan – Ilovita jud Mehedinti
Clonca Aldea – Satu Mare jud Satu Mare
Ungureanu Raluca – Baia Mare jud Maramures
Roman Ion – Ramnicu Valcea jud Valcea
Gabor Stefan Liebling jud Timis
Ies Eugenia – Buzias jud Timis
Mihailescu Catalin – Veresti jud Suceava
Varga Cristian – Zalau jud Salaj
Calinescu Viorica – Spania Valencia
Stefanache Silvia – Vaslui jud Vaslui
Herghelegu Marieta – Sibiu jud Sibiu
Mioara Stacoiu- Sibiu jud Sibiu

Lista castitatori 1000 lei cartoane necastigatotoare

Premiu Linie 20 lei, premiu de Bingo 100 lei

Premiu de Super Linie, Super Bingo, Linie Acumulata si Super Bingo Acumulat.

Lista completa castigatori Super Bingo 31 ianuarie 2010.





Certificat WebziareziareStiri Revista Presei