Tuesday, August 3, 2021

Extensii cu Cheratina pentru suvite colorate si un volum dublu

Must Read
23-Fotos-De-Caramelo-De-Color-De-Pelo-19-300x282

Vrei sa ai suvite in mai multe nuante dar si volum mai mare ? Te gandesti ca nu ai vrea sa iti vopsesti parul ca sa nu il distrugi? Solutia este una simpla. Achizitioneaza extensii cu cheratina din par natural!

Primul pas:

Decide nuanta de extensii cu cheratina ti se potrivesc. Poti apela la echipa noastra de profesionisti care te pot indruma sa iti alegi nuanta de extensii care ti se potriveste sau poti apela chiar la hairstylist-ul tau

Citeste aici mai multe despre extensii cu cheratina, iar aici despre extensii cu microring. Alege nuanta si lungimea care ti se potriveste.

Pasul doi:

Decide de cate suvite ai nevoie. In general recomandam 100-150 de suvite, in functie de volumul pe care ti-l doresti. Dupa ce ti-ai procurat suvitele, mai ramane doar sa mergi la un salon specializat pentru aplicare. Echipa noastra te sustine si te poate indruma in alegerea salonului din orasul tau unde iti poti aplica extensii cu cheratina sau chiar alte tipuri de extensii. Trebuie doar sa ne contactezi telefonic la unul dintre numerele afisate pe site, sau sa ne trimiti un e-mail.

- Advertisement -
- Advertisement -

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisement -
0 commission RO V2
Latest News

Primul iaht Lamborghini a fost livrat luptătorului Conor McGregor: e un supercar maritim

Conor McGregor este primul din cei 63 proprietari ai ediţiei speciale de iahturi, create de Lamborghini. Luptătorul irlandez a...
- Advertisement -

More Articles Like This