LOTO: Constănțeanul care a câștigat MARELE PREMIU la LOTO. Cine este de fapt?

Must Read

LOTO. Marele premiu la Loto 6/49, de aproape 44 de milioane de lei, a fost câştigat duminică, de un jucător care a depus biletul la o agenţie din Constanţa.

LOTO. “În acest cartier locuiesc foarte mulţi oameni în vârstă şi, în general, în agenţie vin să joace bătrâni”, ne-a declarat reprezentanta agenţiei, situată în zona Brotăcei, numai că fericitul câştigător nu este chiar aşa de în vârstă, scrie Replicaonline.ro.

Potrivit surselor noastre, câştigătorul C.G.G., locuieşte în cartierul Tomis Nord, are 38 de ani şi este funcţionar, în cadrul Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală, din Constanţa, post pe care îl ocupă din luna iulie a acestui an. Mai mult, reprezentanţii aromânilor au un motiv în plus de bucurie, întrucât vorbim de un reprezentant al lor.

Norocosul este aşteptat, în termen de 90 de zile, pentru a-şi ridica premiul. El a câştigat după ce a depus biletul la o agenţie din Constanţa şi a plătit pentru acesta 19,3 lei, numerele câştigătoare fiind 40, 28, 5, 12, 19 şi 44.

- Advertisement - Adauga-ne ca sursa preferata pe Google



- Advertisement -
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
- Advertisement -
Latest News

TeraPlast intra pe piata din Spania prin preluarea unei fabrici de sisteme din polietilena din portofoliul Aliaxis

TRP (TERAPLAST SA) a ajuns la un acord pentru achizitia, prin transfer de business, a activitatii MASA de productie de tevi...
- Advertisement -

More Articles Like This