SMS-uri si urari pentru zi de nastere

Must Read

Ma enerveaza la culme sa primesc SMS-uri de la prieteni sau numere de telefon suspecte cu tot felul de urari atunci cand este ziua mea de nastere.

Consider ca este lipsit de mesaj indiferent de continutul SMS-ului. In plus
sms-urile de zile de nastere sunt o risipa de timp pentru ca oricum nu le bag in seama si nici nu le raspund.

Cel mai normal mi se pare daca tot doresti sa trimiti sau sa-mi urezi de bani, dragoste si sanatate sa o faci printr-un telefon sau de ce nu chiar personal sau printr-o felicitare dedicata zilei mele de nastere.

Voi cum va impacati cu sms-urile pentru zilele de nastere?

- Advertisement - Adauga-ne ca sursa preferata pe Google



- Advertisement -
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
- Advertisement -
Latest News

TeraPlast intra pe piata din Spania prin preluarea unei fabrici de sisteme din polietilena din portofoliul Aliaxis

TRP (TERAPLAST SA) a ajuns la un acord pentru achizitia, prin transfer de business, a activitatii MASA de productie de tevi...
- Advertisement -

More Articles Like This